GarantWork ЧЕСЬКІ ВІЗИ

Безкоштовні вакансії
Для сімейних пар
 Для чоловіків
 Для жінок

Наші послуги:

Виготовлення документів на Чехію з прив’язкою та без.

Виготовляємо документи на чеські 3-місячні візи з прив’язкою до роботи (тобто Ви вибираєте певну вакансію, під ми оформляємо документи на отримання візи). А також 3-місячні візи без прив’язки до роботи (для тих людей, яким потрібна лише віза.)
Виготовляємо документи на чеські 2-річні робочі візи з прив’язкою до роботи (тобто Ви вибираєте певну вакансію, під ми оформляємо документи на отримання візи). А також 2-річні робочі візи без прив’язки до роботи (для тих людей, яким потрібна лише віза.)
Виготовляємо документи на польскі 180, 270, 365 днів робочі візи без прив’язки до роботи (для тих людей, яким потрібна лише віза.)
Працівники компанії Гарант Ворк допоможуть Вам у вирішенні усіх питань з працевлаштуванням у Чехії та оформленням документів на візу.
Ми надаємо повний комплекс послуг для виїзду за кордон.
Повний супровід візової підтримки та працевлаштування.

Звертайтесь:
+420 777 773 108
+380 67 808 28 28
+380 68 114 81 18
Електронна адреса: garantwork.lviv@gmail.com

Всі документи, що подаються до Пункту Прийому Візових Анкет, передаватимуться до Генерального Консульства Чехії та Польщі для розгляду та прийняття рішення. Працівники Пункту Прийому Візових Анкет жодним чином не впливають на рішення Генерального Консульства.

Коментарі та відповіді